• iletisim@networkmarketing.web.tr
  • 444 5 378

Adres ve İletişim

www.networkmarketing.web.tr sitesi üzerinden ürün satışı, üye kaydederek ekip oluşturmak vb işlemleri yapmamaktadır. Web sitemize yapılan üyeliklerin tamamı ücretsiz olup, içerik ekleyebilmek amacıyla kullanılmaktadır. Web sitemiz yerli ve yabancı network marketing firmalarının, liderlerinin, üyelerinin, ürünlerinin tanıtımlarını yapan Gold Üye kayıtları ve web sitemizde yer alan reklam alanlarından gelecek gelirler ile kazanç sağlayacak olan bir yayıncıdır. Web sitemiz özgür bir yayın yapmaktadır. Tüm network marketing firmalarına ve üyelerine aynı mesafededir. Tüm firmaların, liderlerin, üyelerin kendilerinin içerik ekleyebilmesi için oluşturulmuştur.

.

Web Sitemize Ücretsiz Kayıt için :
http://networkmarketing.web.tr/uye-paneli?sayfa=uyelik

.

Firma Eklemek, Firmanız ile ilgili haber, İlan, Ürün eklemek için üyeliğinizi tamamladıktan sonra aşağıdaki linkten ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.
http://networkmarketing.web.tr/icerik-ekle

.

Ayrıca Başarı Hikayeleri, Eğitim, Video ve Foto Galeri kategorilerinde ulaştırmak istediğiniz yazı, resim, video ve dosyaları da iletisim@networkmarketing.web.tr adresinden bizlere ulaştırabilirsiniz. Ya da içerik ekle bölümünden haber kategorisinde ekleyebilirsiniz. Site yöneticilerimiz göndermiş olduğunuz haberleri uygun kategorilerde yayınlayacaktır.

.
Web sitemizde yer alan/alacak yayınlar, makaleler, görseller ve videolar ile ilgili olarak her türlü yorum, görüş, öneri, eleştiri, ikaz, ihtarların iletisim@networkmarketing.web.tr adresine mail gönderilerek ya da 444 5 378 numaralı telefon numarasından arayarak yapılması gerekmektedir.

.

ADRES BİLGİLERİ:

NetworkMarketing.Web.Tr

Gültepe Mh. Reyhan Cd. Seren Sk Ersan İş Merkezi Kat:4

Küçükçekmece / İSTANBUL

Çağrı Merkezi: 444 5 378

E-POSTA: iletisim@networkmarketing.web.tr