• iletisim@networkmarketing.web.tr
  • 444 5 378
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,761 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Oruç reis mah.Teksilciler cad.No.38 (10-K/206) ESENLER /İSTANBUL
  • TELEFON: 0212 613 6525
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Bu gün sizlere tanıtacağımız firmamız artık network marketing sektörü ile özleşmiş diyebileceğimiz giyim sektöründen bir firma Fırsatist network marketing,

ISC Tekstil Dış Tic. Ltd. Şti. Tarafından Kurulan Fırsatist Teksttil sektöründeki tecrübelerini artık Fırsatist Network Marketing ile Çok Katlı Pazarlama Alanında da Göstermek İstemektedir.

Fırsatist Network Marketing Ürünleri arasında İç Giyimden Pijama Takımlarına ve Diğer Giyim Çeşitlerine Kadar Bolca Ürün Gamı Bulunmaktadır.

Fırsatist de hem kendi aldığınız ürünlerden hem de network kanalı ile kurduğunuz organizasyonunuzdan %35 ile %50 arasında gelir elde edebilirsiniz.

Fırsatist kimdir, Fırsatist Network Marketing ve Fırsatist üyelik hakkındaki tüm bilgilere resmi www.firsatist.com sitesinden ulaşabilirsiniz. Web sitesinde Kurumsal sayfasında bulunan slogana dikkatinizi çekmek isterim.

FIRSATIST tutkusu

Heyecanla başladığımız,
Tutkuyla devam ettiğimiz,
Arzuyla coştuğumuz,
Azimle Koştuğumuz bir yolculuk…

Ev hanımlarına, ek iş yapmak isteyenlere BIN FIRSAT olma edası ile hayalini gerçekleştirdiğimiz bir mutluluk…

2013 yılında Aventus ile başlayan ticari hayatımız, BINFIRSAT ile devam ederken, sektörde ilerlemenin, ancak sağlam dinamikleri olan kaliteli bir üretici olmakla gerçekleşeceğini farkettik. Sektörde yaşanan stok sorunları ve üretim hataları, tedarikçi noktalar ile çalışmanın zorluğunu bizlere göstermiş oldu ve bazı müşterilerimizi, üyelerimizi, temsilcilerimizi mağdur ettik. Ancak, mağdur olmalarına rağmen, SAMİMİYETİMİZE, DÜRÜSTLÜĞÜMÜZE ve ŞEFFAFLIĞIMIZA güvenen üyelerimiz, saha temsilcilerimiz, bizlere güvenlerini ve desteklerini hiç bir zaman esirgemediler. Hepsine Müteşekkiriz.

Bu süreçte, kendimizin de üretimin içerisinde olmamız gerektiğini düşünürken, ICS Tekstil ile karşılaştık. Saha ve Sistem tecrübemizi, üretim tecrübesi ile birleştirme kararını aldık. Ve FIRSATIST A.Ş. olarak daha güçlü bir şekilde yolculuğumuza devam ediyoruz.

Bireyin değil, sistemin gücünü yaşatma felsefesi ile bu yolculuğumuzda, değişimin ve dönüşümün devamlılığı ilkesi ile kapımızı ve koltuklarımızı herkese açtık. Her bireye her müşterimize, her temsilcimize tebessüm etmeyi öğrettik. Samimiyeti, şeffaflığı ve dürüstlüğü şiar edindik.

Bizimle bu yolculuğa VARsınız…

FIRSATIST A.Ş.

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR