• iletisim@networkmarketing.web.tr
  • 444 5 378
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4,402 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: OGANSİA İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. İhsaniye Mah. Can Sok. No:2 Dünya İş Merkezi Kat:4 No:14 Nilüfer / BURSA
  • TELEFON: 0 224 413 13 83
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

OGANSİA İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi; kurucu ortaklarının ve uzman kadrosunun, Alternatif tıp ve Network Marketing alanında uzun yıllar edindiği tecrübe ve deneyimler neticesinde; daha sağlıklı ve kaliteli ürünler üretip sektöre yeni bir yön vermek ve bu ürünleri nihai kullanıcıya Network Marketing sistemi ile ulaştırmak, bunu yaparken de insanımıza yeni bir kazanç kapısı açmak amacıyla 2015 yılında Bursa’da kurulmuştur.

Kısa bir zamanda çok hızlı bir büyüme gerçekleştiren Ogansia, bugün kendi fabrikasında, ileri teknoloji ile ürettiği ürünlerini tüm iş ortaklarına sunmaktadır. Aynı zamanda uzman ve güler yüzlü kadrosuyla Bursa genel merkez ofisinde iş ortaklarına kaliteli hizmet ve destek sağlamaktadır.

Ogansia, üretimini kurmuş olduğu Ogannaturel Ltd. Şti. üzerinden yapmaktadır.

Fabrikamız 2500 m² kapalı, 2000 m² açık olmak üzere 4500 m² alan üzerine kuruludur.
Yurtiçi ve yurtdışından temin ettiğimiz yüksek değerdeki hammaddeleri, en üstün teknoloji ile donanımlı fabrikamızda işleyerek üretiyoruz. Sahip olduğumuz imalat bantlarımızla, ürünlerimizin el değmeden sizlere ulaşmasını sağlıyoruz.

Fabrikamızda en üstün teknolojiyi kullanabilmek için TÜBİTAK (Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu) ile birlikte ortak bir üretim projesi yürütülmektedir. Ayrıca ürettiğimiz ürünlerin Ar-Ge çalışmaları, Uludağ Üniversitesi üst düzey akademisyenleriyle yapmış olduğumuz ortak çalışmalar neticesinde gerçekleştirilmiş olup ürünler çeşitli test ve analiz çalışmaları sonuçlarına dayanarak, sizlere en sağlıklı şekilde ulaşmak üzere sunulmaktadır.

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR