• iletisim@networkmarketing.web.tr
  • 444 5 378
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,538 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Oriflame Kozmetik Ürünleri Tic. Ltd. Şti. Harmancı Giz Plaza, Harman Sokak No:5 Zemin Kat 34394 Levent/ İstanbul
  • TELEFON: 0212-3556060
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Kendi dilinden Oriflame:

Oriflame, güzellik ürünleri üzerine sahip olduğu 40 yılı aşkın tecrübesi, yüzün üzerinde bilim insanı ve gelişmiş araştırma ve geliştirme tesisi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılar. İlerici, yenilikçi ve trendlere uygun ürünler geliştirmek için sürekli olarak daha iyi çözümler ve teknolojiler üzerine odaklanır.

Rakiplerimize karşı en önemli avantajımız olan, eşsiz ve kimi zaman patentli teknolojiler ürettiğimiz, bilimin en ince detayına kadar ürünlere işlendiği Cilt Araştırma Enstitüsü, bir Oriflame ürününün hayata geçtiği yerdir. İrlanda, Dublin’deki Ürün Geliştirme Merkezi’mizde bulunan bilim insanları Oriflame markasına uyan veya çığır açacak yeni bir ürün formülüne imza atmak için kozmetik formüller tasarlar. Bunların üretime ve satışa hazır hale gelmelerini sağlayan bu ekibin en temel rolü, sizin severek kullanacağınız ürünler geliştirmektir.

Vizyonumuz, doğrudan satış yapan 1 numaralı güzellik şirketi olmak, misyonumuz ise tüm dünyada herkesin hayellerini gerçeğe dönüştürmektir.

TEMEL DEĞERLERİMİZ
Birliktelik, Ruh ve Tutku
Birliktelik, Ruh ve Tutku, Oriflame’in üç temel değeridir. Bu değerlere olan güvenimiz ile rekabetçi iş ortamında başarılı olacağımıza ve aynı anda dünyanın daha iyi bir yer olmasına yardımcı olacağımıza dair kendimizi emin hissederiz.

Birliktelik
Birlikte çalışan ve aynı amacı paylaşan insanlar muhteşem sonuçlar elde eder. Birbirlerini motive ederler, birlikte başarmak, tek başına çalışmaktan çok daha ödüllendiricidir.

Ruh
Yapabilirim ruhuna sahip insanlar kazanmak için hareket ederler ve hiç bir zaman pes etmezler. Başarılı olmak için ne gerekiyorsa onu yapmaya bağlıdırlar.

Tutku
Tutkulu insanlar dünyayı değiştirme gücüne sahiptir. Yaptıklarını sever ve sonuna kadar inanırlar. İçten içe bir fark yaratabileceklerini bilirler.

Hayalleriniz , İlham Kaynağımız™
Oriflame’in marka vaadi Hayalleriniz-İlham Kaynağımız™, şirketimizin geçmişini ve mirasını yansıtmaktadır. 48 yıllık tarihimiz boyunca her zaman, insanlara ilham verip hayallerini gerçekleştirmeleri için eşsiz bir iş fırsatı sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.

Hayallere inanıyoruz.
Biliyoruz ki; her hayal kişiye özgüdür ve özeldir. Bu yüzden dünyadaki herkesin hayallerine, hedeflerine değer veriyor, önemsiyoruz. Verdiğimiz önemin göstergesi olarak da yıllardır hayalleri gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz. Eğer siz de hayal kurmak ve kurduğunuz hayallerin peşinden koşmak isteyenlerdenseniz, o halde hayallerinizden aldığı ilhamla çalışan, üreten Oriflame dünyasına hoşgeldiniz!

Güzelliğe inanıyoruz.
Güzelliğiniz de hayalleriniz kadar özeldir ve size özgüdür. İyi göründüğünüzde, kendinizi daha iyi hissedersiniz ve hayallerinize ulaşmak için daha mutlu ve umutlu olursunuz. Hayallerinizden ilham alarak İsveç’te geliştirdiğimiz güzellik ürünlerimizle milyonlara hayatlarını daha iyi yönde değiştirme fırsatı sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Size inanıyoruz.
Bizim kültürümüz hayallere saygı ve inançtan geliyor. Sizi dinliyor, hayallerinizden ilham alıyoruz. Aldığımız ilhamla çalışıyor, üretiyoruz. Bu sebeple herkesi hayal kurması, hedeflerini belirlemesi için cesaretlendiriyoruz. Çünkü biliyoruz ki, hep birlikte hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir güzellik dünyası yaratabiliriz. Siz de hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye var mısınız? Biz varız, hayalleriniz için buradayız!

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR