• iletisim@networkmarketing.web.tr
  • 444 5 378
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,244 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Anıl İç Giyim
  • ADRES: Anıl Çamaşır Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Cihangir Mah. Dolum Tesisleri Yolu Semah Sok. No:22 Ambarlı Avcılar / İstanbul / Türkiye
  • TELEFON: 08503024312
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Kendi dilinden Piaff Networking.

.

Başarımızın sırrı, zaten sizlerden biri olmamız. 1980’den beri sizlerin gözüyle bakıyor ve sadece ihtiyacınız olanı üretiyoruz. Bugün dünya çapında bilinen bir marka olmamızı sağlayan azim ve büyük bir emeğin hikayesidir…

Güncel modanın Türkiye merkezli yaratıcısı ve uygulayıcısı olan Anıl iç giyim; 1980 yılında İstanbul, Yeşildirek’te küçük bir konfeksiyon atölyesiyle yola çıkan Anıl İç Giyim; bugün biri İstanbul / Avcılar’da, diğeri ise Konya / Karapınar’da; bir diğeri de Yalova / Kocadere’de olmak üzere toplam 10.000 metrekare kapalı alana sahip üç fabrikada üretim yapmakta ve yaklaşık 250 kişiye istihdam olanağı sunmaktadır. Günlük üretim kapasitesi 15.000 parça olan Anıl İç Giyim’in üretiminin %90’ı bayan, %10’u bay ve çocuk çamaşırıdır.

Anıl İç Giyim; tüm alt markalarıyla beraber çok geniş bir coğrafyaya hitap etmektedir. Yaklaşık 25 farklı ülkede; bayilik ve toptancılık kanallarıyla ürünleri son tüketiciyle buluşmakta, her geçen gün bu ülkelerde tanınırlığını arttırmaktadır. Başlıca pazarları; Mısır, İran, Irak, Azerbeycan, Cezayir, Fas, Tunus, Körfez Ülkeleri (Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Kuveyt, Suudi Arabistan), Yunanistan, Rusya, Ukrayna, Eski Sovyet Ülkeleri (Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan vb) dir.

Dünya’nın bir çok ülkesinde adından söz ettiren Anıl İç Giyim, Piaff Networking ismiyle şimdi doğrudan satış sektörüne yön verecek iş fırsatları sunuyor.

Piaffnetworking, çalışanları ve serbest girişimcileri ile karşılıklı güvene ve kazan-kazan prensibine dayalı çok katlı pazarlama ağıdır. Başarıya ve finansal özgürlüğe giden yolda sizi güçlendirecek iş fırsatları sunmaktadır.

Temmuz 2011’de ilk kataloğu ile beğenileri toplayan Piaff Networking, gün geçtikçe büyümeye devam etmekte ve 30.000’in üzerinde kayıtlı temsilcisi ile doğrudan satış sektöründe moda alanında liderliği hedeflemektedir. Bundan 36 yıl önce kurulan Anıl İç Giyim gibi Piaff Networking de sizlerin gözlerinden bakıyor ve %100 memnun temsilci ve müşteri potansiyeli ile hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor.

Piaff Networking, Anıl İç Giyim markalarının da içinde yer aldığı ürün kataloglarını senede üç kez çıkarmakta, ulaştığı kitlelerin katalogtan yaptıkları satıştan kar etmelerini ve dahil ettikleri üyelerden prim kazanmalarını sağlamaktadır. Her geçen gün bir çığ gibi büyüyen Piaff Networking üyeleri ve satış temsilcileri Anıl İç Giyim adını ana akım pazarlama kanallarının dışına taşımayı başarmıştır.

Bugün binlerce ev hanımının kendi işine sahip olmasını sağlayan ve ekonomik özgürlük sunan Piaff Networking, Meme Kanseri İle Mücadele sosyal sorumluluk programına katkı sağlama gururunu taşıyor…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR