• iletisim@networkmarketing.web.tr
  • 444 5 378
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,656 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Perpa Ticaret Merkezi A Blok 12.Kat (Mavi Avlu) No:1893 - 34384 Şişli / İstanbul
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Sistem25.com web sitesinde firmanın kendi dilinden kaleme aldığı tanıtım metni aşağıdadır.

.

Hakkımızda

Sistem 25 kurulum aşamasından bu güne kadar şirket ilklerini ve bağımsız Distribütörlerin haklarını ön planda tutmuş, sorulabilecek her türlü sorunun cevabını açıkça ve detaylarıyla beraber web sayfasında belirtmiştir. Web sayfamızın “Şirket ilkeleri “ bölümünü okumanızı ısrarla tavsiye ederiz. Sizlerden ricamız Sistem 25’i Türkiye de biz Network Marketing yapıyoruz diyen, aslında Network Marketing hakkında hiçbir düşünce ve bilgisi olmayan kuruluşlar ile karıştırmamanızdır. Çünkü bu kuruluşlar bağımsız Distribütör adı verdikleri fakat bağımsızlıklarına her fırsatta esaret vurdukları Distribütörler ile doludur.

.

Nasıl mı?
Bir çok Network Marketing şirketiyiz diyen kuruluş distribütörlerinin başka networklerde yer alması engelleyecek kurallar koymaktadır.Hatta bazıları bu durumu o kadar su istimal etmektedir ki yıllarca bu kuruluşlara emek vermiş distribütörlerin ID numaraları dondurmuş hatta silmiştir.Bu durum kuruluşların kendilerinden çok Türkiye’nin Network Marketing sistemine sürülmüş kara bir lekedir. Maalesef Dünya’da en kazançlı sistem olarak Bilinen Network Marketing Ülkemizde dolandırıcılık olarak bilinen bir hale gelmiştir.Bunun nedeni Network Marketing i bilinçsizce uygulayarak Ülkemizde kişilik hakları ve tüketici hakları yenmiş binlerce Distribütör yaratan kuruluşlardır. Bu insanlar çok başarılı olmalarına rağmen Dünyanın en çok kazandıran sisteminde maalesef telafisi kolay olmayacak gerek maddi, gerekse manevi zararlar almışlardır.Sistem 25 Türkiye’de Network Marketing sistemine sürülen bu kara lekeyi temizlemek ve Ülkemizde daha öncesinde istismar edilmiş insanları bilgilendirmek, gerçek Network Marketing sistemini %100 Türk sermayesi ve teknolojisi ile yapılandırmak için kurulmuştur. Sistem 25 Kurulumundan bu güne kadar olan süreçte Türkiye Network Marketing sistemine kazandıracağı artıları hesaplamış, diğer kuruluşların adını dolandırıcılığa çıkardıkları bu başarılı ve kazançlı sistemi Türkiye de tekrar sevilir ve uygulanır hale getirmek için elinden gelen çabayı gerçekleştirecektir. Amacımız bu kötü örneklerin yıprattığı Distribütörlerin yanında olup, gerek bu insanlar gerekse Network Marketing Dünyasına katılacak olan tüm insanların yanında bilgilendirici ve güvenilir kuruluş olmak.
.

Misyonumuz
Sistem25 vip üyelerle ve anlaşmalı firmaların, etkin ve verimli bir şekilde üretip tüketicilere ürün ve hizmetlerimizi en kaliteli biçimde verebilmek, vip üyelerimize; karlı kaliteli ve güvenli alışveriş hizmeti sunarak eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

.

Vizyonumuz
Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye’de ve Dünya’da network marketing sistem denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

.

Firmamızın Hedefleri

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal firmalarımızdan almış olduğu %10 ila %50 indirim Hizmetini sunabilmek amacıyla 2012 Nisan ayında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren anlaşmalı firma ve üyelerimize karlı, kazançlı ve güvenilir alışveriş etme hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. 2012 Nisan ayında kurulmasına rağmen anlaşmalı firma sayısının ve indirim yüzdelik oranının maksimuma çıkartmayı başarmış olup Türkiye geneli pazarında faaliyet göstermeyi hedef kılmıştır. Birlikte, nice yıllara hedef koyarak bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni anlaşmalar yapmaktadır. Bu amaçla Mayıs 2012 den itibaren yeni bir kurumsal kimlik ve yeni network marketing sistemle hizmetlerine devam etmektedir. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye’de ve Dünya’dan internet üzerinden e-ticaret ve anlaşmalı firma ve vip üyelerinin karlarını maksimuma çıkaran, akla gelen ilk isim olmaktır. Sunduğumuz hizmetler arasında gıda, kozmetik, kişisel bakım, sağlıklı yaşam, mobilya, giyecek, yiyecek, içecek, otel ve tatilden başka insan yaşamındaki gerekli ihtiyaçlarını sağlayan firma ve kuruluşlardan anlaşmaya devam edecektir, ilerimizdeki irtibat ofislerimizde sürekli sistem firma ürün kişisel gelişim eğitimleri ( Canlı Yayın ) ve Online Ticaret Projeleri bulunmaktadır. Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılmak gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi üreticisini ve hizmetini verebilen siz üyelerimizin, iyi donanım ve en karlı alış verişi sağlayarak karlı bir iş imkanı sunulmaktadır. Sistem25 olarak kaliteden taviz vermeden üyelerimiz ve anlaşmalı firmalarımıza en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

.

www.sistem25.com

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR