• iletisim@networkmarketing.web.tr
  • 444 5 378
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,726 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yaprak Erdavran
  • ADRES: Saniye Ermutlu Sk. Şaşmaz Plaza Kat:6 Kozyatağı / İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 571 60 00
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Kendi Dilinden Tupperware:

——————————————–

Tupperware, 2 milyar doları aşan cirosuyla mutfak araç ve gereçlerinde dünyanın en büyük şirketlerinden biridir. Merkezimiz ABD’nin Orlando şehrinde olup, dünya çapında 7000 merkez ofis çalışanı bulunmaktadır. Bütün dünyada 14 fabrikamız faaliyette olup bunların dördü Avrupa’da bulunmaktadır. 100’ün üzerinde ülkede 2 milyon danışmanın “Tarif Günü” sistemi ile tanıttığı Tupperware ürünleri, kaliteleri, kullanım özellikleri ve tasarım farklılıklarıyla dünyanın en çok kullanılan ürünleri olma gururunu taşımaktadırlar.

Her İki Saniyede Bir Tupperware Tarif Günü

50 yıldan beri Tupperware insan ilişkilerine verdiği önem ve değerle tanınmakta ve her zaman müşterilerinin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda ürün portföyünü geliştirmektedir.
Bugün dünyada her 2 saniyede bir Tupperware Tarif Günü düzenlenmektedir.

Ürün ve Tasarım

Kullanım kolaylıklarını ve estetiği birleştiren Tupperware ürünleri, dünya çapında takdir edilen ürünlerdir. Sade ve yaratıcı çizgileri sayesinde her dönem kullanılmaktadırlar. Tupperware ürünleri bugün müzelerde ve sanat galerilerinde de sergilenmektedir.

Modern Art Museum – Paris
Victoria & Albert Museum – Londra
Metropolitan Art Museum – New York
Dentsu Galeri – Tokyo
Museum of Modern Art – San Francisco
National Museum of Science &Technology – Milan

Tupperware ürünleri ünlü tasarım kuruluşları tarafından ödüllendirmişlerdir.

Desing Center – Londra, Brüksel
Industrial Design Center – New York
Ministry International Trade & Center -Tokyo
French Design Center – Paris
Forum Design Institute – Hannover

Tupperware Kalitesi

Dünyaca bilinen Tupperware ürün kalitesi kullanılan hammaddelerden sahip olunan teknolojiye kadar her alanda kendini göstermektedir. Ürünler sıkı bir kalite kontrolden geçtikten sonra son tüketiciye ulaşır. Tüketici herhangi bir sorun karşısında danışmanına başvurarak Tupperware Garanti Kapsamı’ndan yararlanır.

Ürün Kalitesi

Tupperware ürünleri dünyanın her yerinde kalitesi ile tanınan ürünlerdir. Bunun belli başlı sebepleri, devamlı araştırma, günü ve çağı takip etme, müşterilerimize her zaman en iyiyi sunma arzusu, en yüksek kalite hammaddeler, farklı, çekici, kullanışlı, devamlı değişen ürünler olmalarıdır.

Servis Kalitesi

Tupperware hizmetlerinin en önemli özelliklerinden biri de müşteri memnuniyetini sağlamak için servis kalitesini her zaman en ön planda tutmaktır. Müşterilerimiz, istedikleri ürünlerin siparişlerini danışmanlarımıza verirler ve ürünleri bir hafta içerisinde istedikleri yere teslim edilir. Ürünleriyle ilgili bir sorun çıktığında ise müşteriler danışmanlarından Garanti Kapsamı altında sorunlu ürünün değiştirilmesini talep ederler.

Tupperware Garantisi

Tupperware ürünleri, en yüksek kalite standartlarında, binlerce araştırmaya ve kalite testine dayanarak üretilen ürünlerdir. Herhangi bir sorunla karşılaşıldığında, danışmanınız tarafından garanti kapsamı altında yenisiyle değiştirilecektir.

Aynı zamanda belirlenen ürünler için yedek parça servisimiz de bulunmaktadır. Örneğin bir kapağınızı kaybettiğinizde ya da kapak zarar gördüğünde, yedek parça sipariş listesinde bulunuyorsa, istediğiniz kapağı temin edebilirsiniz.

Normal kullanım koşulları altında, 10 yıl içinde ürününüzde çatlama, soyulma, kırılma, bükülme veya çatlama gerçekleştiğinde, garanti kapsamı altında değiştirmek için başvurabilirsiniz. Eğer değiştirilmesini istediğiniz üründen stoklarımızda kalmadıysa, benzer bir ürün temin edilecektir.

Müşteri-Danışman İletişimi

Müşterilerin istedikleri an danışmanlarına garanti problemleri için dönebilmeleri çok önemli bir avantaj olup, çok az firmada tanınan bir fırsattır. Tupperware Tarif Günü’ne davet edilmek çok eğlencelidir, Ev Sahibi olmak ise fırsatlar dünyasının kapısını aralamaktır. Tupperware müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutan, kurulduğu ilk günden bu yana kalitesiden ödün vermeyen bir firmadır.

Tupperware Türkiye

Tupperware Türkiye 1996 yılında kurulmuş olup merkezi İstanbul’dadır. Türkiye Doğrudan Satış Derneği’nin bir üyesi olan Tupperware Türkiye, müşteri memnuniyetini ve güvenini her zaman en ön planda tutmaktadır. Bugün, Tupperware Türkiye yelpazesi altında toplam 41 ilde 100’e yakın Distribütörümüz bulunmaktadır. Geniş satış ağı ile Tupperware Türkiye, ülkemizin önde gelen ve her sene büyüyen doğrudan satış firmalarından biridir.

Yeni Ürünler, Daha İyi Hizmet

Tupperware’in kurulduğu ilk günden beri, müşterilerimiz aynı üstün kalite ve dizayn özelliklerinde, bir ömür boyu kullanabilecekleri ürünler almaktadırlar. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde, hazırlamak, saklamak, servis etmek ve pişirmek bugün artık çok daha kolay. Mühendislerimiz her yeni dönemde, sizlere daha iyiyi ve yeniyi sunmak için çalışmaya devam etmektedirler. Earl Tupper’ın yaratıcılık ve araştırma ruhu onların da temel ışığı olmaktadır.

Bügün Distribütörlerimiz, Türkiye’nin çeşitli yerlerine Tupperware hizmetini taşımakta olup, Grup Liderlerimiz ve Danışmanlarımız ihtiyaçlarınıza en uygun Tupperware ürünlerini sizlere tanıtmaktadırlar. İsterseniz siz de bu mutlu aileye katılabilir, fırsatlar dünyasının kapısını arayabilirsiniz.

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR